INWESTYCJE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowej inwestycji.
Położenie:


Budynek znajduje się w centrum Chotomowa  przy ul. Generała Lucjana Żeligowskiego.

O miejscowości:

Chotomów leży w gm. Jabłonna 7 km od Warszawy w otulinie Lasów Państwowych. Wokół znajduje się wiele terenów rekreacyjnych, tras rowerowych i pieszych. Niedaleko znajduje się Zalew Zegrzyński z licznymi plażami i bazą sportów wodnych.

Chotomów jest   świetnie skomunikowany z Warszawą.

W Chotomowie znajduje się:

W pobliskim Legionowe znajdują się szkoły średnie. Trzy razy w tygodniu w Legionowie odbywa się  olbrzymi targ, gdzie można nabyć bezpośrednio od sadowników i plantarorów świeże warzywa i owoce.


Chotomów jest miejscowości bezpieczną, wręcz stworzoną dla rodzin z dziećmi jak i osób chcących wypocząć po dniu pracy czy zrelaksować w weekend. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. I osoby chcące spędzić aktywnie wolny czas jak i te, które cenią sobie pracę o ogrodzie lub zwykłe leniuchowanie na świeżym powietrzu.

Dlatego też Chotomów jest od kilku lat jedną z najdynamiczniej rozwijających się miejscowości podwarszawskich. Powstaje tu wiele jednorodzinnych inwestycji mieszkaniowych.


Co wyróżnia naszą?

Przede wszystkim położenie. Teren, na którym powstała znajduje się w idealnym otoczeniu. Jak wspominaliśmy wcześniej budynek znajduje się niemalże w centrum Chotomowa. W odróżnieniu do wielu podobnych inwestycji nasza nie znajduje się gdzieś na leśnej polanie czy w szczerym polu. Dojazd do nieruchomości odbywa się oświetloną drogą asfaltową. Do sklepów, szkoły, kościoła idzie się dosłownie chwilę spacerkiem, co nie jest oczywiste w przypadku konkurencyjnych inwestycji w okolicy.


O nieruchomości:


Do sprzedaży mamy dwie połówki bliźniaka.
Zapraszamy na nasz profil na FB, gdzie prezentowane są postępy w budowie.