Logowanie
Login:
Hasło:
 
Aktualności
Nieruchomości podwarszawskie
Rozpoczęła się kampania informacyjna dotycząca naszej firmy skierowana do mieszkańców nieruchomości w miejscowościach podwarszawskich. Niebawem w skrzynkach pocztowych powinny się pojawić nasze ulotki. Powstała zakładka skierowana wyłącznie dla mieszkańców Legionowa, Jabłonny i okolic.  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Pośrednictwo
Podstrona w trakcie budowy. Prosimy o cierpliwość. 
LEGIONOWO, JABŁONNA
Szanowni Mieszkańcy Legionowa, Jabłonny i okolic.

POPIERAJMY SWOJE - z tego założenia wyszliśmy decydując się na rozszerzenie działalności na
obszar działalności na Legionowo, Jabłonnę i okolice. Jest to tym łatwiejsze, że zarówno właściciele firmy jak i pracownicy są wieloletnimi mieszkańcami Legionowa  i okolic. Po przeanalizowaniu sytuacji rynkowej doszliśmy do wniosku, że obsługa niektórych Państwa Wspólnot mogłaby stać na znacznie wyższym poziomie a już z pewnością istnieje możliwość znacznego obniżenia kosztów.

Postawiliśmy sobie pytanie - CZY WSPÓLNOTY W LEGIONOWIE I OKOLICACH MUSZĄ, W WIELU WYPADKACH, PONOSIĆ DWUKROTNIE WYŻSZE KOSZTY ZARZĄDZANIA NIŻ NIERUCHOMOŚCI W WARSZAWIE? Odpowiedź jest jedna NIE MUSZĄ.  I to był drugi powód naszej decyzji.  Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoki bardzo wysoki standard usług (nieznany niektórym wspólnotom) a jednocześnie możemy zaoferować bardzo atrakcyjne ceny rozpoczynające się od 0,45zł/m2 powierzchni użytkowej lokali. W przypadku dużych wspólnot możliwa jest dalsza negocjacja także tej ceny. Jednocześnie w umowie zapewniamy niezmienność stawki przez okres co najmniej dwóch lat.

Nasze usługi opieramy się na sprawdzonych procedurach jak i najnowszym oprogramowaniu obsługującym księgowość i rozliczenia z bankami.  Zdarza się, że usługi które oferujemy od wielu lat nasza konkurencja oferuje jako NOWOŚĆ.  To dowodzi, że niektóre nasze usługi wybiegają w przyszłość.

Jednak jak doświadczenie wskazuje nawet najlepsze oprogramowanie nie zastąpi osobistego kontaktu dlatego aby sprawnie administrować budynkami w Legionowie, Jabłonnie i okolicach niebawem zostanie otwarte biuro obsługi mieszkańców w Legionowie. Od kwietnia br. będą tam także organizowane specjalne dyżury dla mieszkańców Wspólnot (także nie będących w naszych zasobach), którzy chcieliby się dowiedzieć jak obniżyć opłaty za lokal, otrzymać wyjaśnienia dotyczące działania wspólnot, lub jak postępować z deweloperem.

Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w Zarządzaniu Nieruchomościami.


ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO KONTAKTU!