Logowanie
Login:
Hasło:
 
Aktualności
Nieruchomości podwarszawskie
Rozpoczęła się kampania informacyjna dotycząca naszej firmy skierowana do mieszkańców nieruchomości w miejscowościach podwarszawskich. Niebawem w skrzynkach pocztowych powinny się pojawić nasze ulotki. Powstała zakładka skierowana wyłącznie dla mieszkańców Legionowa, Jabłonny i okolic.  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Pośrednictwo
Podstrona w trakcie budowy. Prosimy o cierpliwość. 
Obsługa kompleksowa
Znając specyfikę zarządzania Wspólnotami Mieszkaniowymi, wiemy jak niejednokrotnie ciężko jest wyegzekwować właściwe i terminowe wykonywanie usług przez firmy obsługujące nieruchomości. Brak bezpośredniego wpływu Administratora na pracowników np. firm konserwujących urządzenia techniczne w nieruchomości, powoduje, że wykonanie niektórych zaleceń Zarządu trwa niejednokrotnie nawet i kilka dni. Aby zapobiec przypadkom przerzucania odpowiedzialności pomiędzy firmami obsługującymi nieruchomość rozpoczęliśmy prace nad uniknięciem tego typu przypadków. Naszym założeniem było zaoferowanie wszechstronnych usług związanych z obsługą nieruchomości przez jedną firmę w atrakcyjnej cenie.  Po przeprowadzeniu szeregu negocjacji, symulacji  możemy zaproponować (przy spełnieniu pewnych założeń) Państwu KOMPLEKSOWĄ obsługę nieruchomości w cenie:

1,20zł/m2 p.u.b. (brutto).

Za powyższą cenę otrzymacie Państwo:

1.  Obsługę administracyjną
2.  Obsługę księgową
3.  Sprzątanie
4.  Konserwację techniczną (instalacji centralnego ogrzewania, wodno - kanalizacyjną i elektryczną)
5.  Podstawową obsługę prawną w zakresie windykacji.

Z doświadczenia wiemy, że każda nieruchomość ma inną charakterystykę i inne potrzeby. Dlatego też powyższa cena jest wartością wyjściową. W zależności od kilku czynników może ulec zarówno podwyższeniu jak i obniżeniu. Podejmując współpracę według powyższej propozycji otrzymuje Państwo jedną fakturę, przydzielonego do budynku Administratora, który jest odpowiedzialny za sprawne działanie nieruchomości jako całości.

W razie pytań prosimy o kontakt.